مراجعه بی‌سابقه بیماران به بیمارستان‌های تهران


علیرضا زالی در جلسه شورای فرماندهی ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، در خصوص وضعیت شیوع بیماری در استان تهران، عنوان کرد: در پایتخت برای اولین بار تمام شهرها در وضعیت قرمز قرار گرفتند و گسترش بیماری به صورت همگن در تمامی مناطق رخ داده است.

وی ادامه داد: استان البرز، بعد از استان گیلان، بالاترین شتاب بروز بیماری در موج چهارم را تجربه می کند، بنابراین در هم تنیدگی و تردد بین استان های تهران و البرز، می تواند یکی از مهمترین عوامل افزایش آمار ابتلا در پایتخت باشد.

زالی با اشاره به اینکه این اواخر حجم مراجعین سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران، تاکنون بی سابقه بوده است، عنوان کرد: بر اساس گزارشات روزانه در تهران، از هر دو نفر مراجعه کننده به مراکز با علائم بیماری کرونا، تست PCR یک نفر مثبت می شود، همچنین نرخ مثبت شدن تست های سریع نیز ۲۵ درصد برآورد شده است؛ این نشان از پخش گسترده ویروس در استان دارد.

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران گفت: اکنون شاخص اپیدمیولوژیک مولد پایه در تهران، ۱.۶ گزارش شده است که از سرعت بالای سرایت و شیوع بیماری حکایت دارد. این شاخص در اسفندماه در تهران ۰.۷ تا ۰.۸ متغیر بود.

به گفته زالی، از ابتدای فروردین ماه ۵۳ درصد مجموع بستری و ۷۵ درصد مجموع مرگ و میر در افراد ۶۰ سال به بالا رخ داده که البته این آمار در نوجوانان و کودکان زیر ۱۰ سال با کاهش روبرو بوده و از ۱۰,۲ درصد در اسفندماه، به ۴ درصد در فروردین ماه رسیده است.

وی ادامه داد: اسفندماه در گروه های سنی ۴۰ تا ۵۰ سال و ۵۰ تا ۶۰ سال، آمار بستری به شدت پایین بود، اما در فروردین ماه روند صعودی به خود گرفته است، به طوری که بعد از گروه سنی ۶۰ سال به بالا، افراد ۴۰ تا ۵۰ سال بیشترین میزان بستری را به خود اختصاص داده اند.

زالی از همکاری تمام نهادها برای افزایش ظرفیت تخت های بیمارستانی خبر داد و گفت: مهمترین مسئله، علاوه بر تخت، موضوع تامین اکسیژن است که از حیاتی ترین مولفه های درمان بیماران کرونایی محسوب می شود و باید برای روزهای آتی نیز تدابیری در این خصوص اندیشیده شود.

وی با اشاره به تجربه موفق ارایه برخی از خدمات، به صورت سرپایی در خوزستان در کاهش آمار مرگ و میر و اضافه بار بیمارستان ها، بیان کرد: در تهران نیز برای این اقدام در حال آماده سازی زیرساخت های لازم هستیم.

زالی بر لزوم افزایش نظارت ها بر اعمال محدودیت ها تاکید کرد و گفت: بالغ بر ۱۹۰ هزار کارمند استانی در دستگاه های ملی در تهران مشغول به کار هستند و برخی ادارات از دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص محدودیت ها تمکین نکرده اند.

براساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این جلسه که روز چهارشنبه با حضور محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران، دکتر روح الامینی نماینده کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، دکتر حناچی شهردار تهران، حجت الاسلام تقوی رییس مجمع نمایندگان مجلس استان تهران، سردار هداوند جانشین رییس پلیس تهران، حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات استان تهران، دکتر کوهپایه زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر محمدی مدیر کل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، مسعود ستایشی قائم مقام رییس کل دادگستری استان تهران و رضا کرمی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، مدیر کل نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گزارش مبسوط و تفصیلی در خصوص آخرین وضعیت واکسن های تولیدی داخل و وارداتی و آخرین برنامه های معاونت غذا و دارو جهت تسریع در فرآیند تهیه واکسن ارایه کرد ، همچنین در ادامه روند ساخت واکسن در داخل کشور بررسی شد، در خصوص چالش های اطلاع رسانی به مردم بحث و تبادل نظر صورت گرفت. همچنین بر لزوم امیدبخشی در جامعه نیز تاکید شد.


[ بازدید : 172 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 27 فروردين 1400 ] [ 12:06 ] [ محتوا گذار ]

وارد کننده مواد اولیه محصولات غذایی پیشگامان شیمی


وارد کننده مواد اولیه محصولات غذایی پیشگامان شیمی معمولا باید برای مدتی انبار شوند، سپس بستهبندی و برای مراکز توزیع بزرگ ارسال شوند. امنیت غذایی نخستین اصل برای حفظ سلامت جامعه است تا بتواند نقش کلیدی خود را بهعنوان عنصر اصلی توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایفا کند، و بیشتر کشورهای جهان، به ویژه کشورهای مردمسالار، اهمیت ویژهای برای ایجاد، حفظ و پایداری امنیت غذایی قائل هستند که نبود آن تهدیدی جدی علیه توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی تلقی میشود. بدین ترتیب، دسترسی به مواد غذایی کافی و مطلوب و سلامت تغذیهای از محورهای توسعه، سلامت جامعه و زیرساخت نسلهای آینده یک کشور است. رابطه مستقیم مواد غذایی با سلامت آحاد جامعه از یکسو و قابلیت اشتغالزایی و تمایل زیاد به سرمایهگذاری در این راستا سبب شده است که مواد غذایی از اهمیت ویژهای برخوردار باشد. ، افزایش بهای انرژی، افزایش سریع جمعیت (به طوری که سالانه 80 میلیون انسان برای غذا اضافه میشود)، افزایش رشد اقتصادی در کشورهای در حال توسعه و بیشتر شدن مصرف گوشت و لبنیات از علل افزایش مصرف و قیمت مواد غذایی بوده است، که در این میان دلالان و سوداگران نیز بر بازار تأثیرگذاشتهاند. بنابراین با توجه به این که یکی از حقوق اولیه بشر دسترسی به تغذیه سالم بوده است، دولتها مکلف به تأمین امنیت غذایی هستند.

در این تحقیق، مدل سیستم تقاضای تقریباً ایدهآل ترکیبی خطی برای تخمین کششهای مواد غذایی خانوارهای شهری استان تهران مورداستفاده قرار میگیرد که در ادامه بحث به ارائه این مدل میپردازیم. با شاخص ترانسلوگ و تابع کاب داگلاس به برآورد این سیستم پرداختند. تابع مطلوبیت غیرمستقیم ترانسلوگ را پیشنهاد دادند، این سیستم غیرخطی بوده و تخمین آن آسان نیست. در سطح خطای 5 درصد، تفاوت معناداری وجود دارد؛ اما بهعلت نزدیکبودن مقدار sig به 50/0، اجرای این سیاست توصیه نمیشود. در سطح اطمینان 95 درصد، سیاست پنجم، تفاوت معناداری با وضعیت فعلی سیستم دارد. تحلیل آماری نشان میدهد سیاست دوم در سطح اطمینان 95 درصد نتوانسته است تفاوت معناداری ایجاد کند. نتایج حاصل از این سیاست نشان میدهد در سطح خطای 5 درصد، تفاوت معناداری بین این سیاست و وضعیت فعلی سیستم وجود دارد. مولفه قیمت خرید مواد اولیه بهعنوان یکی از مولفههای شاخص مدیران خرید برای گروه صنایع غذایی برابر با ۸۸ بوده است، این رقم برای مولفه قیمت محصولات تولید شده نیز به ۹/ ۶۰ رسیده که با بررسی سایر شاخصها میتوان گفت این دو مولفه در بالاترین سطح تاثیرگذاری قرار گرفتهاند. یکی از مهم ترین نکات و در واقع باید گفت که اصلی ترین نکات در خرید مواد اولیه غذایی به این مربوط می شود که این مواد از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و اصالت داشته باشند.

لیستی از مواد اولیه ی قابل ارائه توسط شرکت تمادکالا به همراه جزییات مربوط در مورد هر محصول در صفحه ی آن را می توانید ملاحظه نمایید؛ و ثبت سفارش را از طریق همان صفحه انجام دهید. همچنین صادرات قارچ نیز قبل از کرونا به چند کشور عراق، امارات، کویت، عمان و آسیای میانه انجام می شد که با شروع کرونا و وضع مقررات، صادرات به صفر رسید. اگر چنین است، چطور سوء استفاده احتمالی هدفمند انجام می شود؟ فرهنگ حاکم بر افراد و محل زیست جغرافیایی نیز بر رفتار مصرفی و پسانداز خانوارها مؤثر بوده است، به طوری که مردم بعضی از مناطق کشور به طور ذاتی به قناعت و پسانداز تمایل دارند که میتواند نیازمندیهای متفاوتی از طرف دولت برای تخصیص منابع و الگوی مصرفی خانوارها باشد. همچنین شرایط اقلیمی از دیگر عوامل تشدیدکننده کمبود مواد غذایی و افزایش قیمت آن بوده است، به طوری که افزایش قیمت مواد غذایی اساسی در جهان طی سالهای 2005 - 2008 به بالاترین مقدار خود در 30 سال اخیر رسیده است. به گفته نایبرئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران علاوه بر عواملی که ذکر شده این نکته را نیز باید در نظر گرفت که هزینه پرسنلی در بنگاههای تولیدی افزایش بسیاری داشته و به همین دلیل هزینه تمام شده در بنگاههای تولیدی افزایش زیادی یافته است؛ که به این عوامل میتوان افزایش بیش از حد هزینه حمل و نقل را هم اضافه کرد.

شرکت پویا ویژن فعالیت خود را از سال 1390 در بخش واردات و فروش مواد اولیه صنایع غذایی آغاز نموده است اهداف این شرکت مبتنی بر مشتری مداری و ارائه محصولاتی با استاندارد بالا و خدمات متمایز استوار میباشد این خدمات تلفیقی از دانش و تکنولوژی روز فرمولاسیون محصولات غذایی و ارائه محصولاتی با کیفت بالاجهت ارتقا سطح کیفی محصولات غذایی کارخانجات ایران بر پایه ذائقه ايراني ميباشد. که در این تابع u مطلوبیت و p بردار قیمت میباشد. عبارت (5) بیانگر سیستم معادلات تقاضای ایدهآل غیرخطی میباشد که برای خطی کردن دیتون و میلبور از شاخص استون استفاده کردند که حالت سهمی دارد. مقدمه و هدف: شب ادراری عبارت است از تخلیه غیر ارادی ادرار بعد از سن پنج سالگی که انتظار کنترل کامل ادرار وجود دارد. شیوع آن در سن 5 سالگی 15 درصد، در 10 سالگی 5 درصد و بعد از سن 15 سالگی 1 درصد می باشد که با توجه به عوارض متعدد روحی روانی، خانوادگی و اجتماعی ناشی از آن برای بیمار و خانواده او درمان شب ادراری بعد از سن پنج سالگی ضروری به نظر می رسد. اندازهگیری منحنیهای تقاضا در طی قرن هجدهم و نوزدهم با پیشرفت کمی همراه بود.


[ بازدید : 426 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 27 فروردين 1400 ] [ 12:06 ] [ محتوا گذار ]

تبریک پیامکی روحانی به مردم


حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به مناسبت فرارسیدن سال نو با ارسال پیامک از طریق اپراتورهای تلفن همراه، آغاز سال نو را تبریک گفت.

در پیامک ارسالی روحانی آمده است:

«با آرزوی پایان تحریم و کرونا، و طلوع سپیده گشایش و سلامتی، نوروز ۱۴۰۰ بر شما خجسته باد.
حسن روحانی رئیس جمهور»موضوعات: انتشارات عمومی,
[ بازدید : 158 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 1 فروردين 1400 ] [ 14:03 ] [ محتوا گذار ]

بهترین مشاور سئو کیست؟


در گذشته شما با اضافه کردن کلمات کلیدی در متن میتوانستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید اما امروزه به دلیل هوشمند شدن الگوریتم های گوگل این روش ها دیگر جوابگو نیست. نیازی نیست برای اضافه کردن یک عکس یا مطلب با رئیس یا مشتری خود مشورت کنید. از سئوکارانی که فهم و شعور آنها از سئو فقط لینک گذاری در کامنت سایر وبسایت ها و اسپم کردن است بپرهیزید . در پایان بعداز استخدام سئوکار مورد نظر خود , به صورت پیوسته با او درباره باشید و از مشورت کردن های او بهره ببرید . در صورتی که سایت شما جایگاه مناسبی در گوگل ندارد و شما به دنبال بهبود اوضاع کسب و کار خود هستید هرچه زودتر اقدام کنید. گوگل سایت شما را مثل انسان ها نمی بیند بلکه کدهای شما را میبیند. گشت و گذار (Navigation) در سایت به سهولت و سرعت انجام شود. اگر میخواهید به طور پیشرفته تری عمل کنید میتوانید روی تکنیک های مختلف لینک سازی، تبلیغات رسانه های اجتماعی پولی و هدف جستجو تست کنید. شما میتوانید با مطالعات آنلاین در راه سئو قدم بردارید.مقالات و کتاب های مرتبط با سئو را مطالعه کنید. آیا شما می توانید افرادی که به آنها مشاوره سئو داده اید به من معرفی نمایید؟

امروزه یکی از نیازهای اساسی هر واحد کاری، داشتن یک وب سایت حرفه ای می باشد زیرا به جرات می توان اظهار داشت که بهترین و سریع ترین راه برای معرفی محصولات و شرکت ها و فعالیت های آنان می باشد. وب 24 به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی سایت و سئو این امکان را برای شما مهیا می سازد تا در تمام مراحل طراحی سایت نکات لازم برای کسب نتیجه را که برخی از آنها در بخش قبل معرفی گردید، در سایت خود داشته باشید. سئوکار می تواند با تحلیل و بررسی رقبا به استراتژی سئو دست یابد. اما در نهایت باید بعد از بررسی این مسائل باید مانند یک دکتر تشخیص دهد که چه کاری لازم است. این اعتماد با بررسی لینک های شما صورت میگیرد. هرچه صفحه ی شما لینک های بیشتری دریافت کرده باشد در چشم گوگل معتبر تر به حساب می آید. عموما مشاوران سئو حرفه ای به صورت پاره وقت یا در قالب یک پروژه به شما خدمات سئو را ارائه می دهند و در صورت نیاز می توانید در خصوص تولید محتوای تخصصی به مجموعه شما آموزش سئو محتوایی ارائه کنند ولی اثر بخشی فاکتورهای سئو سایت، سئو داخلی یا خارجی یک فرایند کاملا تخصصی است و باید با کمترین ریسک ممکن انجام شود.

یک سئوکار حرفه ای باید اطلاعات خود در زمینه سئو را به روز نگه دارد و روزانه یک الی دو ساعت در مورد سئو مطالعه کند. در این حالت پیشنهاداتی از سمت مشاور سئو در رابطه با بهترین نوع چیدمان و یا استفاده از قالبی مشخص به شما داده خواهد شد. و اگر شما از کدها هیچ اطلاعاتی نداشته باشید نمیتوانید سایت خود را به درستی بهینه کنید. اگر از ابتدای کار مشاور داشته باشید و استراتژی کسب و کار شما به خوبی مشخص شود و با استراتژی دقیق پیش بروید که خیلی ایده آل و عالی هست، چرا که از ضرر های خیلی زیادی در آینده جلوگیری خواهد کرد. اگر کلمات کلیدی را درست انتخاب کنید سایت خود را در صدر نتایج گوگل مشاهده خواهید کرد. • تسلط کامل مشاور سئو بر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس و توانایی تحلیل داده ها از مهم ترین ویژگی های یک مشاور سئو است. بنابراین یک طراح سایت حرفه ای با در نظر گرفتن تمام شرایط فوق و ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سایت، امنیت ، بهینه سازی سایت و سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمات سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت فوق در اینترنت خواهد شد.

در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. یک سئوکار حرفه ای موفق نیازمند قدرت آنالیز بالا و توان تحقیق و جستجو در سطح وب است تا بتواند مشتری را بهتر درک کرده و بهترین روش بهینه سازی را به وی پیشنهاد بدهد. در این مواقع سایت شما با یک بهینه سازی کلی شاید بتوانید تا ردههای بالاتر بیایید. امروزه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین رقابت شدیدی برای کسب بهترین جایگاه در گوگل دارند تا آنجا که اکثر شرکت ها بدنبال نیروی متخصص و مشاور سئو حرفه ای سئوسل هستند. چون دائماً الگوریتمهای جستجوی گوگل تغییر و اصلاح میشود. بسیار بهتر است که از آغاز پروژه یک مشاور سئو در کنار خود داشته باشید؛ زیرا فرایند بهینهسازی وب سایت از همان ابتدای شکلگیری ایده کار آغاز میشود. در زیر مراحلی که کمک میکند به متخصص سئو تبدیل شوید برای شما آمده است. نکته ای که در این قسمت وجود دارد این است که شما برای اینکه به یک متخصص سئو تبدیل بشوید باید در تمام قسمت های سئو تجربه و اطلاعات کافی بدست بیاورید.موضوعات: انتشارات عمومی,
[ بازدید : 236 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 1 فروردين 1400 ] [ 14:02 ] [ محتوا گذار ]
ساخت وبلاگ تالار نمای چوبی ترموود فنلاندی روف گاردن باغ تالار عروسی فلاورباکس گلچین کلاه کاسکت ثبت آگهی ملک تجهیزات نمازخانه مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]